Kargo ve Teslimat

Tüm teslimatlarımız MNG kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ödeme şekline göre değişmeksizin (havale ya da kredi kartı) Türkiye’nin her yerine ….’dir. Birden fazla ürün almanız durumunda da siparişiniz için tek kargo ücreti ödersiniz. Kargo ücretini sipariş esnasında ürün tutarı ile birlikte ödersiniz ve teslimat sırasında herhangi bir ödeme yapmazsınız. …..TL’nin üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsizidir.

Hafta için …….’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Mng Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul’a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür

Hafta içi …..’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz …..’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Gönderi takip kodunuz, siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra mesai saati bitiminde size SMS olarak gönderilir. Gelen takip kodu ile Mng Kargo web sitesi üzerinden siparişinizi takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Mng Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır.

Şu an için yurt dışına teslimat yapılmamaktadır.